Statystyka

  • Wszytkich: 6930833
  • W tym roku: 210644
  • W tym miesiącu: 11418
  • Dziś: 21
  • Online: 7

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


O Serwisie

Portal BeskidyInfo.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji Beskidów utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą noclegową o Beskidach. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w beskidzkim centrum informacji - bazie noclegowej znajdującym się na naszym serwisie: www.BeskidyInfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu BeskidyInfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, schronisk oraz kempingów. Szukanie noclegu odbywa się według dowolnej kategorii tj. regionu (miejscowości, dzielnicy), rodzaju świadczonych na miejscu usług (jak wypożyczanie sprzętu, domowe posiłki itp.) czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na BeskidyInfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji czy zabytków.

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach