Statystyka

  • Wszytkich: 5315003
  • W tym roku: 334101
  • W tym miesiącu: 4314
  • Dziś: 880
  • Online: 27

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


(Beskid Niski)

12

Agroturystyka Ostoja w Lipowcu

adres: Lipowiec 2, 38-485 Jaśliska
telefony: 512 123 915; 501739249
www: www.lipowiec.pl/, www.aktywnylipowiec.pl
Data aktualizacji: 2014-07-08
Data dodania: 2014-07-07

Ceny noclegów (zł/dobę)

od:
35 zł za dobę (tylko nocleg, bez wyżywienia)

do:
apartamencik 5 osobowy - 350 zł za dobę z wyżywieniem

Odległości

Bankomat do 5 km
Stacja benzynowa do 5 km
Sklep do 5 km
Kościół do 5 km
Opieka zdrowotna do 5 km
Wypożyczalnia rowerów do 500m
Stadnina koni do 500m
Wyciąg narciarski do 15 km
Dostępne w obiekcie domowe obiady
Udogodnienia w pokojach czajnik bezprzewodowy

Atrakcje w pobliżu

1.):
Jaśliski Park Krajobrazowy

2.):
Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej

3.):
Skansen w Sanoku

4.):
Stadnina koni

5.):
Uzdrowisko Rymanów Zdrój

Pokoje dostępne w obiekcie

  • 2 osobowe
  • 3 osobowe
  • 4 osobowe

Opis: Agroturystyka Ostoja w Lipowcu

Nasze gospodarstwo agroturystyczne zostało założone w 1998 roku przez Józefa Kuśnierza. Powstało dzięki jego pasji do koni i miłości do Bieszczad i Beskidu Niskiego. Wtedy także pojawiły się u nas konie i zaczęliśmy przyjmować pierwszych gości. Dziś gospodarstwo prowadzone jest przez Magdalenę Kuras (córkę Pana Józefa). Od momentu powstania systematycznie staramy się podnosić standard naszych usług i ulepszać naszą ofertę, tak aby czas spędzony u nas na zawsze pozostał w pamięci naszych Gości. Przez ten czas wiele się zmieniło, jednak pierwotna pasja nadal w nas pozostaje...

Gospodarstwo agroturystyczne "Ostoja w Lipowcu" położone jest na terenie Jaśliskiego Parku Krajobrazowego, na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. Znajduje się ono w przepięknej dolinie, przez którą przepływa strumyk - Bełcza. W okolicy znajduje się tylko dzika przyroda, góry, łąki, lasy - cisza i spokój. Dzięki swojemu położeniu jest to doskonała baza wypadowa w Bieszczady, Beskid Niski i Słowację (4 km do granicy). Jest to idealne miejsce na odpoczynek i regeneracje sił z dala od natłoku i hałasu miast. Jeden z naszych gości określił lokalizację naszego gospodarstwa jako "sympatyczny koniec świata".

Agroturystyka w Lipowcu oferuje Państwu pokoje o wysokim standardzie, wyśmienite jedzenie i aktywny wypoczynek. Tutejsze szlaki zachęcają do turystyki pieszej, a okolica umożliwia uprawianie wielu sportów: jazda na rowerze, jazda konna, paintball. Można także zaszyć się z dobrą książką nad strumykiem i delektować się ciszą lub spędzić cały dzień na zabawie z dziećmi. Organizowane przez nas atrakcie i animacje zapewnią dobrą zabawę dzieciom i dorosłym. Wieczorami wraz z innymi gośćmi można spotkać się przy grillu, ognisku lub biesiadzie. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Kilka dni spędzone w naszym gospodarstwie pozwoli Państwu odpocząć i zregenerować siły. Mamy nadzieję, że tak jak my, pokochacie to miejsce i wrócicie tu ponownie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne odwiedzane jest przez młodzież, rodziny z dziećmi, zaprzyjaźnione rodziny, grupy znajomych oraz grupy zorganizowane i firmy.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa.

Galeria: Agroturystyka Ostoja w Lipowcu

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach