Statystyka

  • Wszytkich: 5268423
  • W tym roku: 287521
  • W tym miesiącu: 51412
  • Dziś: 750
  • Online: 29

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


V Otwarte Mistrzostwa Ustronia

V Otwarte Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich Stylem Klasycznym odbędą sie w niedzielę 27 stycznia na trasach biegowych w Ustroniu. Start pierwszego zawodnika jest zaplanowany na godzinę 12:00. Zapisy w biurze zawodów w Miejskiej Informacji Turystycznej na Rynku w Ustroniu w niedzielę od ...

V Otwarte Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich Stylem Klasycznym odbędą sie w niedzielę 27 stycznia na trasach biegowych w Ustroniu. Start pierwszego zawodnika jest zaplanowany na godzinę 12:00. Zapisy w biurze zawodów w Miejskiej Informacji Turystycznej na Rynku w Ustroniu w niedzielę od godziny 8:00 do godziny 11:00. Trasa w Ustroniu jest bardzo łatwa więc nawet narciarze, którzy niedawno odkryli swoją nową pasję (a nawet Ci, którzy jeszcze o niej nie wiedzą) dadzą radę. Szczególnie zapraszamy dzieci oraz młodzież. Każde z Was ma szansę wysłuchania "We Are The Champions" stojąc na najwyższym stopniu podium na Rynku w Ustroniu. Dystans 2.5 km mężczyźni , 1.25 km kobiety oraz dzieci.

Program Zawodów, Regulamin oraz Karta Zgłoszenia do Zawodów znajduje się na stronie: NARTKI.ORG

 

 

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach