Statystyka

  • Wszytkich: 5318027
  • W tym roku: 337125
  • W tym miesiącu: 7338
  • Dziś: 147
  • Online: 21

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Już w sobotę uruchomienie kolei dla ruchu turystycznego

Skończyła się zima, ale TO NIE JEST POWÓD, aby przestać nas odwiedzać.

Zobaczyć beskidy wiosną - niezapomniane!!

Tradycją się już stało, że wraz z pojawieniem się wiosny na stoku, zapraszamy Państwa na beskidzkie szlaki.

Szczególnie polecamy PĘTLĘ CIEŃKOWSKĄ - szlak spacerowy, który został uznany przez Śląski Odzdział Polskiej Izby Turystyki najlepszym produktem turystycznym woj. śląskiego. Otrzymaliśmy honorową nagrodę - KOMPAS.

Pętla Cieńkowska - to pomysł na spędzenie wolnego czasu dla WSZYSTKICH. Powstała poprzez połączenie naszej Kolei na Cieńkowie z koleją przy Skoczni im. A.Małysza szlakiem spacerowym bięgnącym grzbietem Cieńkowa i nad potokiem Malinka. Na trasie usytuowana jest ścieżka eduakcyjno-dydaktyczna z punktami przeznaczonymi do odpoczynku, gdzie można usiąść i podziwiać przepiękne panoramy. Można także smacznie zjeść, próbując regionalnych potraw w licznych punktach gastronomicznych usytuowanych zarówno na Cieńkowie, jak i przy Skoczni. Atrakcyjność tego miejsca podnosi także sama Skocznia, którą można zwidzić, a widok na jej rozbieg i zeskok jest imponujący.

Ale to nie jedyna możliwość spędzenia wolnego czasu na Cieńkowie. Jest to także wspaniałe miejsce wypadowe na beskidzkie szlaki.

Kolej będzie czynna od soboty (27.04.) do końca pażdziernika w każdy weekend, a w okresie wakacji codziennie od godz 10:00 do 18:00.

GORĄCO ZAPRASZAMY JUŻ W SOBOTĘ (27.04) - STARTUJEMY O GODZ. 10:00

Do zobaczenia na szlaku

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach