Statystyka

  • Wszytkich: 5345577
  • W tym roku: 364675
  • W tym miesiącu: 3943
  • Dziś: 482
  • Online: 47

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


IV Bieg Górski na Stożek - 16.06.2013

Wisła Łabajów - dolna stacja wyciągu na Stożek  Godzina: 12:00 (bieg główny)  Organizator: Stowarzyszenie Biegów Górskich

Czas trwania: 9:00-15:00

IV Bieg Górski na Stożek na dystansie 6km z przewyższeniem +390m, którego start znajduje się na mostku w Wiśle Łabajowie, a meta obok schroniska organizowany jest w ramach projektu Śląsko-Morawskie Bieganie po obu stronach granicy. Zawodnicy pobiegną ul. Mrozków i dalej czerwonym szlakiem do schroniska. Regulamin i zgłoszenia na www.gorskiebieganie.pl lub w dniu zawodów do 11.30.

Odbędzie się również marsz Nordic Walking na dystansie 6km. Dla uczestników zgłoszonych wcześniej pamiątkowe koszulki. Medale okolicznościowe dla wszystkich uczestników biegu po dotarciu na metę.

Udział w biegu na 6 km mają prawo wszyscy chętni od rocznika 1999 i starsi legitymujący się dobrym stanem zdrowia. Osoby startujące, które nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodzica (opiekuna) lub kierownika ekipy. W biegu głównym na 6 km i Nordic Walking opłata startowa wynosi 30zł. Celem imprezy jest zachęcenie społeczności do aktywności fizycznej w górach, promocja Beskidów oraz organizacja Pucharu Polski w biegach górskich.

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach