Statystyka

  • Wszytkich: 5316726
  • W tym roku: 335824
  • W tym miesiącu: 6037
  • Dziś: 682
  • Online: 29

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich

26 grudnia zapraszamy na Konkurs Świąteczny w skokach narciarskich, który w tym roku będzie miał rangę mistrzostw Polski.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. W świątecznej rywalizacji udział wezmą najlepsi polscy zawodnicy, a mistrzowskiego tytułu bronić będzie Maciej Kot. Kibice będą mogli obejrzeć zawody na żywo z trybun skoczni w Wiśle Malince, a także za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

Tradycyjnie od kilku lat w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia polscy skoczkowie narciarscy biorą udział w konkursie świątecznym. Dla trenerów to ostatni moment przed rozpoczęciem Turnieju Czterech Skoczni, aby porównać formę naszych reprezentantów. Na starcie zawodów zobaczymy najlepszych polskich skoczków narciarskich z Kamilem Stochem, Piotrem Żyłą i Maciejem Kotem na czele. Sponsorem głównym imprezy jest Grupa LOTOS S.A., zawody sponsorują także firma Case IH, producent nowoczesnych maszyn rolniczych i firma Powermed.

Bilety w cenie 10 zł (miejsce stojące) i 20 zł (miejsce siedzące) będą do nabycia bezpośrednio przed konkursem przy głównym wejściu na teren skoczni.

Program:
11:30 - kwalifikacje
13:15 - I seria konkursowa (40 zawodników)
14:15 - seria finałowa

Zapraszamy!!!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach