Statystyka

  • Wszytkich: 5347700
  • W tym roku: 366798
  • W tym miesiącu: 6066
  • Dziś: 131
  • Online: 20

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Puchar Świata w Wiśle odbędzie się zgodnie z programem!!!

Zawody Pucharu Świata w Wiśle obędą się zgodnie z programem - taką decyzję przekazał obecnym na skoczni im. Adama Małysza dziennikarzom prezes Andrzej Wąsowicz. Odpowiadając na zainteresowanie kibiców, do sprzedaży trafi dodatkowych 500 biletów.

Prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego, organizator zawodów, potwierdza, zawody Pucharu Świata w Wiśle obędą się. - Decyzja jest na tak, organizujemy Puchar Świata. Od trenera Kruczka wiem, że na odprawie technicznej w Kulm, gdzie w ten weekend odbywały się zawody Pucharu Świata w lotach, Walter Hofer wyprzedził nasze decyzje i zaprosił wszystkie ekipy na środę do Wisły. Robimy te zawody - powiedział Andrzej Wąsowicz.
Prace na skoczni w Wiśle Malince idą pełną parą. W końcu z organizatorami zaczęła także współpracować pogoda. - Pracujemy non-stop, bez względu czy jest to dzień świąteczny, czy nie. Na dziś mamy dobre informacje co do warunków pogodowych, choć ja ostrożnie podchodzę do wszystkich prognoz. Dziś w nocy powinno się udać uruchomić armatki - przyznał prezes Wąsowicz.

Do tej pory na skocznię zostało przywiezione 1000 kubików śniegu, trwa rozprowadzanie go po zeskoku i przeciwstoku. - W Chochołowie, u naszych podhalańskich przyjaciół, mamy jeszcze zapas śniegu. Gdy będzie taka konieczność, przywieziemy go - zapewnia szef komitetu organizacyjnego zawodów.

Odpowiadając na zainteresowanie kibiców, do sprzedaży trafi dodatkowych 500 biletów. Wejściówki - miejsca stojące, w cenie 40 zł za sztukę, będą dostępne w serwisie kupbilet.pl i w wiślańskim sklepie „Wiślaczek".
Andrzej Wąsowicz serdecznie dziękuje przedstawicielom mediów, którzy o każdej porze dnia i nocy towarzyszą organizatorom zawodów przy przygotowaniach, przekazują dobre wiadomości z Wisły. - Wszystkich zapraszamy do Wisły, Puchar Świata 2014 odbędzie się zgodnie z programem - zapewnił prezes ŚBZN.

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach