Statystyka

  • Wszytkich: 5347711
  • W tym roku: 366809
  • W tym miesiącu: 6077
  • Dziś: 142
  • Online: 24

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Zjazd na Byle Cym, czyli będzie zabawa, będzie się działo i będzie wesoło :)

Dzieci oraz młodzież, ale też dorosłych zachęcamy do uczestnictwa w naszych wyjątkowych rajdowych zabawach!

W sobotę (8 lutego) na stoku wyciągu "Na Complu" w Rajczy przeprowadzimy "Zjazd na Byle Cym". Przygotuj jakiś wystrzałowy pojazd i koniecznie wystartuj.

 

Liczymy, że podobnie jak w ubiegłym roku, także tym razem wszyscy startujący wykażą się niezwykłą fantazją :)

Natomiast tydzień później, w sobotę (15 lutego), koło pensjonatu "Na Beskidku" w Zwardoniu wystartuje z kolei "Retro Zjazd na Byle Cym".

Wierzymy, że będzie to interesujące doświadczenie, gdy cofniemy się kilkadziesiąt lat wstecz... :)

Prosimy zatem, abyście poszukali na strychach na przykład ciekawych, starych sanek lub innych wystrzałowych pojazdów lub też przedmiotów, na których można będzie zjechać ze stoku.
Prosimy Was ponadto, abyście pogrzebali także w swoich szafach, bo chcielibyśmy, aby uczestnicy mieli założone również stare, oryginalne retro stroje.

"Zjazd na Byle Cym" i "Retro Zjazd na Byle Cym" oceniać będzie specjalnie powołana do tego celu komisja, która przydzieli nagrody w kilku kategoriach. Niebawem opublikujemy szczegółowy regulamin.

Natomiast wszystkie osoby, które do 3 lutego zgłoszą się mailowo do rajczańskiego "Zjazdu na Byle Cym", albo do zwardońskiego "Retro Zjazd na Byle Cym", od razu będą mieli zagwarantowaną nagrodę niespodziankę, którą będą mogli odebrać w dniu imprezy u organizatorów!

Zgłoszenie można przesłać mailowo na adres: info.rajdchlopski@gmail.com (trzeba podać imię i nazwisko, miasto/miejscowość zamieszkania, kontakt telefoniczny oraz mailowy).

Zapraszamy :)

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach