Statystyka

  • Wszytkich: 6040111
  • W tym roku: 490986
  • W tym miesiącu: 353
  • Dziś: 353
  • Online: 58

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Kurs Przewodnicki SKPG Harnasie

 

Studenckiego Koła Przewodników Górskich "Harnasie" zaprasza wszystkich miłośników Beskidów na tegoroczny Kurs Przewodnicki. "Nie potrafisz usiedzieć w miejscu i jesteś ciekawy świata?

 

W takim razie kurs przewodnicki SKPG "Harnasie" jest właśnie dla Ciebie! Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym - spędzać w górach mnóstwo czasu oraz dowiedzieć się o nich wiele ciekawych rzeczy. Kurs przewodnicki rozpoczyna się w 4 marca 2014 r., a kończy na początku 2016 roku. Ta trwająca prawie dwa lata przygoda jest inna niż wszystkie Wasze poprzednie spotkania z górami, przyrodą i górską atmosferą.

W ramach kursu odbywać się będą cotygodniowe ciekawe zajęcia teoretyczne, co dwa tygodnie weekendowe wyjazdy w Beskidy oraz kilka tygodniowych obozów w góry Polski, Słowacji a nawet Ukrainy. Podczas wyjazdów kursowych można ponosząc niewielkie koszty zawędrować praktycznie wszędzie, w góry i doliny, które do tej pory zwykło się przemierzać jedynie palcem po mapie, w tereny dzikie, nieprzedeptane, które do tej pory były terra incognita. Zobaczycie, jak to jest spać w bacówce, przemierzać bezkres bieszczadzkich połonin oraz będziecie mieli szansę sprawdzić się w dzikich górach Ukrainy! Poza tym gitara, śpiewanie przy watrze lub kominku, ciekawe opowieści, ciekawi ludzie i specyficzna górska atmosfera, której nie da się zapomnieć do końca życia. Poza tym czeka na Was mnóstwo nieprzewidywalnych sytuacji i wyzwań, z którymi trzeba sobie poradzić, bo na naszym kursie nie ma rzeczy niemożliwych!

Absolwenci naszego kursu otrzymują zaświadczenie o ukończeniu licencjonowanego kursu przewodnickiego, umożliwiające przystąpienie do Egzaminu Państwowego. Zaliczenie egzaminu państwowego pozwala na pracę w charakterze Beskidzkiego Przewodnika Górskiego. Zyskujesz zatem możliwość atrakcyjnej, prestiżowej i ciekawej pracy w górach, czyli tam, gdzie czujesz się najlepiej!


Koszty:
200 zł - studenci
350 zł - nie-studenci

Więcej informacji: www.skpg.gliwice.pl/kurs/

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach