Statystyka

  • Wszytkich: 5318084
  • W tym roku: 337182
  • W tym miesiącu: 7395
  • Dziś: 204
  • Online: 30

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Bieg po Nowe Życie 2014 już wkrótce w Wiśle

 

Zbliża się czwarta edycja „Biegu po Nowe Życie". Już 1 marca 2014 spotykamy się w Wiśle, a na starcie pojawią się znani i lubiani sportowcy oraz artyści - gwiazdy małego i dużego ekranu.

 

Jak co roku będziemy biegać na nartach, ale przede wszystkim, będziemy promować działania prozdrowotne, edukować w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Patronat honorowy nad „Biegiem po Nowe Życie" 2014 objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski i Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Jak zawsze kompletujemy grupę wspaniałych ludzi, którzy będą z nami w czwartej edycji „Biegu po Nowe Życie". Kto tym razem będzie na sportowo wspierał naszą inicjatywę?

Po roku nieobecności będą z nami muzycy grupy PECTUS, po raz drugi pojawi się Szymon Wydra z przyjaciółmi z grupy Carpe Diem, a po raz pierwszy DJ Adamus. Nie zabraknie zwycięzcy poprzedniej edycji - Rafała Brzozowskiego. Będzie z nami również Jula - jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na trasie zobaczymy także byłych i obecnych sportowców - swoje umiejętności biegowe zaprezentują Artur Siódmiak i Tomasz Iwan, zadebiutują w Biegu po Nowe Życie Tomasz Frankowski i Jarosław Hampel - indywidualny wicemistrz świata na żużlu. Polską scenę kabaretową będą reprezentować Łowcy.B z Mariuszem Kałamagą na czele oraz Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski.

Nie zabraknie także aktorów: zaczynamy od Jarka Jakimowicza - od początku w Biegu po Nowe Życie, Iza Zwierzyńska - czyli „Barwy szczęścia" - po raz drugi z nami, Rafał Zawierucha /"Przepis na życie"/ zaliczy debiut biegowy podobnie jak Olga Kalicka /Rodzinka.pl/. Wystartuje także Jerzy Mielewski - dziennikarz, komentator i prezenter Polsatu Sport - dwukrotny triumfator zawodów w Wiśle. A skoro mowa o dziennikarzach to w tym roku zobaczymy ich na trasie naprawdę wielu - swoje sztafety wystawią polskie media. Nie zapominamy także o sportowcach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Sportu po Transplantacji - jak zawsze będą z nami w Wiśle.
Lista naszych przyjaciół cały czas się powiększa. Szczegóły programu będą znane wkrótce - bazą „Biegu po Nowe Życie" będzie Hotel Gołębiewski, a biegać będziemy w centrum Wisły (Park Kopczyńskiego, Plac Hoffa). Mamy dla was nie lada niespodzianki w tym także sportowe, o czym w kolejnych informacjach prasowych.

Więcej na naszej stronie internetowej www.biegponowezycie.pl

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach