Statystyka

  • Wszytkich: 5345555
  • W tym roku: 364653
  • W tym miesiącu: 3921
  • Dziś: 460
  • Online: 45

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Konkurs na pamiątkę wielkanocną z Małopolski pt. Wielkanoc jest w Małopolsce!

 

Województwo Małopolskie ogłasza konkurs na pamiątkę z Małopolski, inspirowaną kulturą ludową, służącą promocji regionu w okresie Wielkanocy.

 

Celem konkursu jest również promocja bogactwa i zasobów kultury ludowej, jako źródła inspiracji oraz pozyskanie nowych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, wzorów pamiątki promującej region.
Prace, w dwóch kategoriach (tradycyjna - „Alleluja po małopolsku" oraz na wesoło - „Odbiła mi palma") można zgłaszać do 26 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub są zrzeszeni w stowarzyszeniach twórców i artystów jak również do innych podmiotów i osób fizycznych, prowadzących działalność w zakresie produkcji pamiątek. Zwycięzcy otrzymają do 1500 zł tytułem zakupu praw autorskich do projektu pamiątki. Nagrodą główną jest zlecenie produkcji i dostawy
ok. 60 szt. zwycięskiej pamiątki. Także Internauci będą mogli wybrać swojego faworyta
w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Ciekawostką jest, że finał konkursu odbędzie się we wsi Wielkanoc (gmina Gołcza, powiat miechowski, Małopolska) jedynej o takiej nazwie miejscowości w Polsce i jednej
z trzech na świecie.
Szczegóły w regulaminie. Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr
tel. 12 379 60 50.
Patronat nad konkursem objął Szlak Rzemiosła Małopolski.
Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach