Statystyka

  • Wszytkich: 5314996
  • W tym roku: 334094
  • W tym miesiącu: 4307
  • Dziś: 873
  • Online: 28

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


XXV Rajd Primaaprilisowy z SKPB Łódź

 

W tym roku wiosna miło nas zaskoczyła wczesnym nadejściem, tym radośniej zapraszamy Was na ćwierćwiekowy, bo już XXV Rajd Primaaprilisowy, który odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia.

 

Podczas tegorocznego rajdu poszukamy (miejmy nadzieję, że zaawansowanych) oznak wiosny drepcząc ścieżkami m.in. trzech pasm górskich: zielonego Beskidu Sądeckiego, słynących z krokusów Gorców i uroczych Pienin. Po dwóch dniach wędrówki trasy spotkają się na zakończeniu rajdu w Górskim Ośrodku "Pod Durbaszką" (Jaworki).

Jest duża szansa, że będzie to pierwszy od trzech lat nie zimowy Rajd Primaaprilisowy. Ale jak to z Primaaprilisem bywa, psikus tu i tam czyha, więc bądźcie przygotowani na szalejące śnieżyce - te zimowe, śniegiem po twarzy tnące lub wiosenne w leśnym runie rosnące.

Na rajd zapraszamy studentów i nie studentów, uczących się i tych którzy lata nauki mają za sobą, lecz duchem nieustannie jednają się z bracią studencką. Dla studentach (rzeczywistych, nie duchowych ;) mamy do zaproponowania dwie kuszące oferty:

10% rabatu w opłacie za rajd (dla studentów do 26 roku życia i uczniów)
Zaliczenie masowej imprezy sportowej dla studentów I roku Politechniki Łódzkiej, którzy będą uczestniczyli w rajdzie.


Proponujemy Wam następujace trasy:

Trasa I - Beskid Sądecki i Pieniny Małe
Trasa II - Gorce (Pasmo Lubania), Pieniny Małe i Właściwe
Trasa III - Pieniny na Słowacji, Magura Spiska, Pieniny Właściwe

Każda trasa z opcją "chłodnika wiosennego".


Wyjazd i powrót:

W góry pojedziemy wynajętym autokarem: wyjazd w nocy z 3 na 4 kwietnia (z czwartku na piątek), zbiórka o godz. 00:01 (czyli już w piątek ;) na placu przed Łódzkim Domem Kultury (ul. Traugutta 18). Powrót w to samo miejsce 6 kwietnia (niedziela) późnym wieczorem (ok. godz. 22:00).

Ilość miejsc ograniczona pojemnością autokaru - przy zapisach kto pierwszy ten lepszy :)


Koszty:


Studentom do 26 roku życia (za okazaniem legitymacji) i uczniom naliczamy rabat wysokoći 10%.Cena rajdu wynosi 175 zł i obejmuje: przejazd autokarem w obie strony, noclegi, ubezpieczenie, opiekę przewodnicką, udział w ognisku zakończeniowym, gazetkę rajdową itp. Przy zapisach pobierana jest zaliczka wysokości 100 zł, pozostała kwota zbierana będzie w autokarze (przygotujcie proszę odliczoną kwotę), koszty dodatkowe będziecie pokrywali sami.


Zapisy:

Osobiście w siedzibie SKPB Łódź przy ul. Lipowej 48 w każdą środę w godz. 18:00 - 20:00
Wysyłając maila na adres rajd@skpb.lodz.pl

Przy zapisach prosimy podać dane do ubezpieczenia (imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL) oraz nr telefonu. Pobieramy również zaliczkę wysokości 100 zł (przy zapisach osobistych płatne w gotówce, przy zapisach mailowych wpłata ustalana jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zapisu się na rajd).

 

Uwaga!!! Wpłacenie wpisowego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu rajdu. Bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią -> REGULAMIN RAJDU

Szczegółowe informacje dostępne są na STRONIE RAJDU

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach