Statystyka

  • Wszytkich: 5347694
  • W tym roku: 366792
  • W tym miesiącu: 6060
  • Dziś: 125
  • Online: 16

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Majówka z koleją

 

Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei zaprasza na wydarzenie pn. "Kolej na majówkę! Parowozem przez Galicyjską Kolej Transwersalną", które odbędzie się 25 maja 2014 roku.

 

Impreza obejmuje przejazd pociągiem RETRO złożonym z lokomotywy parowej Ty42-107 oraz odrestaurowanych, zabytkowych wagonów pasażerskich z lat 1920 - 1962 na przepięknej trasie kolejowej Nowy Sącz - Chabówka. Po drodze na gości czekają atrakcje. Zabytkowy pociąg zatrzyma się również w Rabce-Zdroju (przyjazd planowany jest na godz. 17.53). W programie 30-minutowego postoju są występy muzyczne i mały piknik. Będzie też możliwość obejrzenia grup rekonstrukcyjnych z wyposażeniem z czasów I Wojny Światowej i spotkania postaci z kultowego filmu C.K. Dezerterzy.

Także tego samego dnia, tj. 25.05 zostanie uruchomiony specjalny, ogólnodostępny pociąg retro relacji Chabówka - Nowy Sącz z postojami na stacjach Rabka-Zdrój, Mszana Dolna, Kasina Wielka, Dobra, Limanowa, Męcina, Chomranice, Klęczany, Marcinkowice, Nowy Sącz - można jechać do tych stacji. Zakup biletów odbywa się w pociągu. Start - godz. 6.00, Chabówka. Szczegółowe informacje, rozkład jazdy oraz ceny biletów na stronie http://www.nsmk.pl

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach