Statystyka

  • Wszytkich: 5318015
  • W tym roku: 337113
  • W tym miesiącu: 7326
  • Dziś: 135
  • Online: 28

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


48. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju 09-16.08.2014

 

Zapraszamy na 48. Festiwal Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. Na tej jednej z najsławniejszych imprez kulturalnych w naszym kraju wystąpi wielu solistów śpiewających na polskich i zagranicznych scenach muzycznych.

 

Obok byłych i obecnych solistów Opery Krakowskiej: Katarzyny Oleś-Blacha, Iwony Sochy, Krystyny Tyburowskiej, Bożeny Zawiślak-Dolny oraz Tomasza Kuka, Michała Kutnika, Adama Sobierajskiego, Jana Wilgi i Adama Zdunikowskiego w poszczególnych koncertach zobaczymy także Małgorzatę Walewską, Wiolettę Chodowicz, Ewę Vesin, Mariusza Godlewskiego i Pavlo Tolstoya. W koncercie „Powróćmy jak za dawnych lat" usłyszymy także Jacka Wójcickiego. Artystom będą towarzyszyły orkiestry: Zdrojowa pod dyrekcją Mieczysława Smydy (9.08.), Młoda Filharmonia pod dyrekcją Tomasza Chmiela (10.08.), Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego (12.08.), Salonowa Orkiestra CAMERATA pod kierunkiem Wiesława Murzańskiego (13.08.) i Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka (15 i 16.08.). 14 sierpnia w koncercie pt. „MUSICALOVE" wystąpi Teatr Rampa. Wśród wydarzeń towarzyszących Festiwalowi znalazły się m.in. Klub Festiwalowy czyli spotkania z artystami, koncerty w kościołach, projekcje multimedialne oraz warsztaty operowe prowadzone przez Małgorzatę Walewską.

48. edycja Festiwalu będzie popularyzowała nie tylko twórczość wielkiego artysty Jana Kiepury, lecz także polską kulturę. Spodziewamy się, że podobnie jak w latach ubiegłych, bogaty i zróżnicowany program wydarzenia przyciągnie do Krynicy-Zdroju rzesze melomanów.

Tegoroczną edycję Festiwalu przygotowują wspólnie Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, Gmina Krynica-Zdrój i Opera Krakowska, która na zaproszenie organizatorów opracowała program Festiwalu.

CENY BILETÓW:

Koncert inauguracyjny i finałowy 9 i 16 sierpnia:

Strefa A: 120 zł

Strefa B: 100 zł

Strefa C: 70 zł

Pozostałe koncerty 10-15 sierpnia:

Strefa A: 100 zł

Strefa B: 80 zł

Strefa C: 50 zł

Cena karnetu na wszystkie koncerty:

Strefa A: 720 zł

Strefa B: 580 zł

Strefa C: 370 zł

 

PROGRAM

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach