Statystyka

  • Wszytkich: 5316639
  • W tym roku: 335737
  • W tym miesiącu: 5950
  • Dziś: 595
  • Online: 32

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Dni Wisły i 60. Rajd Wisły

 

Dni Wisły i 60. Rajd Wisły odbędą się w terminie

5-7 sierpnia 2014 roku.

 

 

5 września (piątek) o godz. 18:00 z Placu Hoffa nastąpi honorowy start do 60. Rajdu Wisły. Więcej informacji na temat rajdu na stronie www.rajd-wisly.pl

6 września (sobota):

Od godz. 11:00-17:00 na Placu Hoffa znajdować będzie się miasteczko rowerowe. Wśród atrakcji przewidziane są konkursy dla dzieci, pokaz ratownictwa drogowego, sposobów udzielania pierwszej pomocy oraz instruktaż bezpieczeństwa ruchu drogowego z udziałem policjanta.

W godzinach 17:30-18:30 nastąpi pokaz kartingowy a od godziny 19:00 zaczną się koncerty w wiślańskim amfiteatrze. Wśród zespołów wystąpią formacje: Need for Strings (kobiece, rockowe brzmienie na instrumentach smyczkowych), Lazy Leg oraz Markolm Band.

7 września:

W godzinach 12:00-15:00 odbędzie się pokaz pojazdów zabytkowych na Placu Hoffa.

O godz. 15:00 w Amfiteatrze nastąpi wręczenie Nagrody Miasta Wisła w dziedzinie kultury i sztuki oraz spektakl operetkowy pt. "Od Czardasza do Kankana" w wykonaniu Teatru Muzycznego IWIA.
Imprezę rozpocznie występ Zespołu WZK.

Muzyczna opowieść rozgrywa się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane. Tym samym pozostawiają obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce. Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj: "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica" i wielu innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana.Uteatralnione widowisko, swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru.

O godz. 16:18 na Placu Hoffa umieszczona zostanie meta 60. Rajdu Wisły i nastąpi zakończenie rajdu.

O godzinie 18:00 w Kościele Ewangelickim w Wiśle Centrum koncert muzyki organowej w ramach Dni Muzyki Organowej.

Serdecznie zapraszamy!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach