Statystyka

  • Wszytkich: 5316710
  • W tym roku: 335808
  • W tym miesiącu: 6021
  • Dziś: 666
  • Online: 32

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


WSPÓLNY KARNET W SZCZYRKU

Cudowna wiadomość dla naciarzy!! Już od tego sezonu - wspólny skipass Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku z koleją na Skrzyczne i Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego! Nie pozostaje nic innego, jak czekać na śnieżną zimę.

 

To, o czym mówiło się od kilku miesięcy stało się faktem. Znakomitą wiadomością dla narciarzy jest uruchomienie już od nadchodzącego sezonu zimowego wspólnego karnetu na korzystanie ze stoków Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku oraz Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego.

W Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku doszło w czwartek 20 listopada do podpisania umowy pomiędzy władzami ośrodka a przedstawicielami słowackiego inwestora Tatry Mountain Resorts. W spotkaniu wzięli udział reprezentujący COS-OPO w Szczyrku - dyrektor Grzegorz Kotowicz oraz wicedyrektor Sebastian Danikiewicz, a także przedstawiciele słowackiego TMR - Dusan Slavkovsky i Peter Tomko.

Obie strony wyraziły zadowolenie, że porozumienie odnośnie współpracy, między innymi w kwestii wysokości cen karnetów umożliwiających korzystanie z tras narciarskich w obu ośrodkach już od 1 grudnia br., osiągnięte zostało tak szybko.

- Na pierwszym naszym spotkaniu został poruszony temat wspólnego skipassu. Była to priorytetowa sprawa dla nas, jak i nowego gospodarza Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego - firmy TMR. Dla narciarzy korzystających ze stoków w Szczyrku objętych wspólnym karnetem to znakomita wiadomość. Generalnie natomiast duży krok w przód w kontekście narciarskim - mówi z zadowoleniem Grzegorz Kotowicz, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Dobrą informacją jest również to, że na stoku Skrzycznego narciarzom zostanie oddany do użytkowania podczas nadchodzącego sezonu narciarskiego kolejny odcinek tras zarządzanych przez COS-OPO w Szczyrku.

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach