Statystyka

  • Wszytkich: 5322995
  • W tym roku: 342093
  • W tym miesiącu: 12306
  • Dziś: 518
  • Online: 19

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


ZAPROSZENIE NA III BIEG POPRADZKI

Warunki na polanie Obidza są dobre. Jest około 40 cm śniegu na wysokości 935 m n.p.m. W niższych partiach zdecydowanie mniej około 10 cm na wysokości 500 m n.p.m. Trasy biegowe będą przygotowywane w najbliższy w piątek i sobotę.

 

Bardzo prosimy turystów i kierowców skuterów śnieżnych o nie chodzenie i jeżdżenie po trasie (torach biegowych)

Na dzień dzisiejszy jest zapisanych około 130 uczestników w tym czołówka amatorów polskich w biegach narciarskich. Między innymi Robert Faron (ubiegłoroczny zwycięzca), Jacek Staroń, Robert Gleń, Bogdan Kustroń, Władysław Olszowski, Dariusz Szlaga, Maria Nędza i Edyta Olcoń.

W biegu lokalnych gwiazd zapowiedzieli udział lokalni animatorzy sportu, członkowie stowarzyszeń i organizacji (m.in. OSP, leśnicy, członkowie zespołu regionalnego Dolina Popradu, radni powiatowi i ksiądz). Na krótkim dystansie pobiegną też uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum z terenu MiG Piwniczna-Zdrój. W trakcie zawodów wystąpią członkowie Regionalnego Zespołu Dolina Popradu z Piwnicznej - Zdroju. Na zakończenie zawodów przygrywać będzie zespół Bratowie. Na polanie Obidza liczymy na liczny doping i dobrą zabawę. Bedzie co zjeść i wypić (herbatkę i kawkę ) J.

Marian Dobosz

Dyrektor Biegu Popradzkiego

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach