Statystyka

  • Wszytkich: 5323040
  • W tym roku: 342138
  • W tym miesiącu: 12351
  • Dziś: 563
  • Online: 26

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Międzynarodowy Weekendowy Autobus

Gminna Fundacja Bardejov wzorem ubiegłego roku uruchamia Międzynarodowy Weekendowy Autobus Krynica-Zdrój - Bardejov w każdą sobotę i niedzielę w lipcu i sierpniu 2015. Cena biletu w obydwie strony: 21 zł/5 Euro.

 


Podczas tegorocznego sezonu letniego uruchomione zostaną weekendowe połączenia autobusowe pomiędzy słowackim uzdrowiskiem Bardejovske Kupele, miastem Bardejov i polskim uzdrowiskiem Krynica Zdrój.

Głównym celem uruchomienia linii autobusowych jest poprawa dostępności komunikacyjnej pomiędzy przygranicznymi miastami partnerskimi Bardejov i Krynica, które oddalone są od siebie tylko o 30 km.

Połączenia autobusowe mają również zachęcić mieszkańców Krynicy oraz przebywających tam turystów do przyjazdów na Słowację i odwiedzenia malowniczego historycznego miasteczka Bardejov, zapisanego od 2000 roku na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz uzdrowiska Bardejovske Kupele.

Jednocześnie miasto Krynica będzie zapraszać mieszkańców Bardejova do odwiedzenia jednego z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych w Polsce.

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach