Statystyka

  • Wszytkich: 5312666
  • W tym roku: 331764
  • W tym miesiącu: 1977
  • Dziś: 402
  • Online: 31

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Akcja WŁĄCZ SIĘ NA AKTYWNOŚĆ - zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

 

Akcja "WŁĄCZ SIE NA AKTYWNOŚĆ" skierowana jest do wszystkich, którzy bez względu na wiek aktywnie spędzają czas.

 

Sympatyków czynnego wypoczynku zapraszamy w nadchodzącym sezonie letnim do Szczyrku.

Odwiedzając wyznaczone miejsca, korzystając z określonych atrakcji czy biorąc udział w wydarzeniach - uczestnik akcji zdobywa punkty, które wymienia na nagrody.

Naklejkę zdobywa się m.in. za odwiedzenie schronisk górskich Beskidu Śląskiego, odwiedzenie atrakcji turystycznych, udział w wyznaczonych akcjach i wydarzeniach. Spis wszystkich miejsc, atrakcji i aktywności dostępny jest w książeczce uczestnictwa oraz na stronie www.szczyrk.pl.

 

Regulamin akcji:

„WŁĄCZ SIĘ NA AKTYWNOŚĆ" - ZBIERAJ PUNKTY, ODBIERAJ NAGRODY

1. Akcja „WŁĄCZ SIĘ NA AKTYWNOŚĆ" jest skierowana do wszystkich sympatyków aktywnego spędzania czasu, m.in. pieszej turystyki górskiej, od 4 roku życia wzwyż, chcących czynnie wypocząć w Szczyrku.

2. Akcja polega na odwiedzeniu kilkunastu wyznaczonych miejsc i skorzystaniu z wyznaczonych atrakcji oraz zebraniu w każdym z tych miejsc naklejek, co uprawniać będzie do odbioru przygotowanych przez organizatora nagród.

Naklejkę zdobywa się m.in. za odwiedzenie schronisk górskich Beskidu Śląskiego, odwiedzenie atrakcji turystycznych, udział w wyznaczonych akcjach i wydarzeniach. Spis wszystkich miejsc, atrakcji i aktywności dostępny jest w książeczce uczestnictwa oraz na stronie www.szczyrk.pl.

3. Organizatorem Akcji jest Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku.

4. Akcja przeprowadzona będzie w sezonie wiosenno-letnim (od czerwca do końca sierpnia 2015) i trwać będzie do wyczerpania zapasów nagród, przygotowanych przez Organizatora.

5. Wszelkich informacji na temat akcji udziela Informacja Turystyczna w Szczyrku, ul. Beskidzka 41,
tel. 33/ 815-83-88, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">it@szczyrk.pl.

6. Jak wziąć udział w Akcji?
a) przyjdź do Informacji Turystycznej w Szczyrku, odbierz książeczkę „Włącz się na aktywność", w której znajdują się pola do wklejenia naklejek (książeczki dostępne są w również w schroniskach górskich oraz pozostałych, wyznaczonych miejscach)
b) wypełnij dokładnie formularz uczestnictwa znajdujący się w książeczce
c) wedle uznania udaj się do miejsc wyznaczonych przez organizatora; weź udział w wyznaczonych aktywnościach - w każdym z tych miejsc poproś o naklejkę
d) po zdobyciu określonej ilości naklejek w książeczce przyjdź do Informacji Turystycznej po odbiór nagrody
e) wykaz dostępnych nagród oraz ilość wymaganych naklejek znajdują się w książeczce
f) nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów
g) uczestnik sam zdecyduje przez jaki czas chce kompletować naklejki (w czasie trwania zabawy) oraz na jaką nagrodę chce wymienić zdobyte punkty
h) złóż podpis w książeczce na stronie z formularzem na polu „Odbiór nagrody", a odcięty formularz oddaj pracownikom Informacji Turystycznej
i) odbierz nagrodę

7. W książeczce każdej naklejce przypisane jest odpowiednie pole.
1 naklejka to 1 punkt.
Maksymalnie można zdobyć 17 naklejek = 17 punktów.

Punktacja:
- 3-4 - GADŻET
- 5-7 - MAPA/KSIĄŻECZKA GOT
- 8-12 - BIDON HI-TEC
- 11-13 - PODUSZKA "WŁĄCZ SIĘ NA AKTYWNOŚĆ"
- 14-17 - PLECAK/TORBA HI-TEC

8. WAŻNE!
- 1 osobie uczestniczącej w akcji przypada 1 książeczka uczestnika, a co za tym idzie - 1 nagroda
- w wyznaczonych miejscach trzeba stawiać się osobiście
- 1 osoba może odebrać w danym miejscu tylko 1 naklejkę

9. Cała Akcja ma charakter zabawy, propagujący aktywny tryb życia i zachęcający do odwiedzania szlaków turystycznych w Beskidach oraz spędzania wolnego czasu aktywnie na łonie przyrody.

10. Gdzie i za co zdobędziesz naklejkę?

- schronisko Skrzyczne

- schronisko Chata Wuja Toma - Przełęcz Karkoszczonka

- Zajazd Biały Krzyż - Przełęcz Salmopolska

- schronisko Klimczok

- schronisko Błatnia

- Chata na Groniu - Meszna

- wyjścia w góry z przewodnikiem w ramach akcji „Przewodnik czeka" - każda sobota czerwca, lipca i sierpnia: 6, 13, 20, 27 czerwca, 4, 11, 18, 25 lipca oraz 1, 8, 15, 22, 29 sierpnia (udział bezpłatny) - w książeczce jest miejsce na 2 naklejki za udział

- wyjścia na szlak z instruktorem nordic walking w ramach akcji „Śmigaj z nami wraz z kijkami" - 5 czerwca i później każdy piątek lipca i sierpnia: 3, 10, 17, 24, 31 lipca oraz 7, 14, 21, 28 sierpnia (udział bezpłatny) - w książeczce jest miejsce na 2 naklejki za udział

- wjazd koleją na Skrzyczne (płatne we własnym zakresie wg cennika)

- wyjście na basen w Centralnym Ośrodku Sportu (płatne we własnym zakresie wg cennika)

- Beskidzka Galeria Sztuki

- Muzeum Techniki przy szlaku na Klimczok (wolne datki)

- udział w VI Biegu po Serce Zbója Szczyrka 5.07.2015

- udział w Tygodniu Kultury Beskidzkiej 25.07-2.08.2015

- udział w Jakubowym Święcie 18-19.07.2015

11. Każda osoba bierze udział w akcji na własną odpowiedzialność, biorąc pod uwagę możliwości i kondycję fizyczną.

12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki na szlakach, podczas imprez i podczas innych aktywności objętych akcją „Włącz się na aktywność".

13. Organizator zaleca wykupienie uczestnikom ubezpieczenia NW.

14. Organizator nie przewiduje możliwości zamiany nagród na ich równowartość pieniężną ani na zamianę
nagród na inny towar.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestników akcji nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedopasowanie nagrody do indywidualnych cech uczestnika, np. niepasujący termin, niepasujący rozmiar itp. w zależności od nagrody.

17. Uczestnik akcji wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 roku, Dz.U. Nr 133 poz. 883) przez organizatora akcji w celu jej przeprowadzenia. Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz. U. nr 133, poz.883), uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celach marketingowych oraz wyraża zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn.zm.) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji promocyjnych i handlowych od organizatora.

18. Sprawy sporne i niejasne rozstrzyga organizator akcji „Włącz się na aktywność".

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach