Statystyka

  • Wszytkich: 5318007
  • W tym roku: 337105
  • W tym miesiącu: 7318
  • Dziś: 127
  • Online: 28

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2015

 

Impreza rozpocznie się od godz. 12:20 w sobotę, kiedy to Burmistrz Miasta Limanowa oraz organizatorzy powitają przybyłych na festiwal gości i artystów oraz zgromadzonych pod sceną widzów.

 

Do późnych godzin popołudniowych jest przewidziana część konkursowa, w trakcie której będziemy mogli posłuchać zgłoszonych do festiwalu zespołów i wokalistów.

Na koniec pierwszego dnia festiwalu, jury konkursowe ogłosi zwycięzców, a następnie widownia będzie się bawić przy dźwiękach muzyki Sławka Wierzcholskiego i jego Nocnej Zmiany Bluesa.

Drugi dzień upłynie pod znakiem dwóch koncertów. Jako pierwsi wystąpią muzycy z zespołu Zośka C-Dur, którzy wygrali OFPT 2014, a zaraz po nich na scenie pojawi się Łukasz Jemioła, który zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty, a także covery znanych piosenek. Niedzielny program rozpocznie się o godz. 17:00 i zakończenie drugiego dnia oraz całego festiwalu jest przewidziane na godz. 20:00.

Scena amfiteatru w limanowskim parku skupiać będzie najważniejsze wydarzenia festiwalu, ale cały park miejski będzie żył festiwalem. Na przybyłych będą czekać stoiska turystyczne, rękodzielnicze i ze zdrową żywnością, a także gastronomia, a dla dzieci będzie przygotowanych szereg atrakcji.

Organizatorzy przypominają, że wciąż można zgłaszać się do udziału w festiwalu. Zapisy trwają do 1 września. Regulamin i zasady dotyczące wysyłania zgłoszeń na stronie http://www.ofpt.limanowa.pl/pl/7/wez-udzial.

Festiwal obejmuje swym patronatem Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa oraz Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

 

 

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach