Statystyka

  • Wszytkich: 5347766
  • W tym roku: 366864
  • W tym miesiącu: 6132
  • Dziś: 197
  • Online: 18

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Akcja - Wisła za połowę

Wiślańska Organizacja Turystyczna organizuje w dniach 25 - 27 września 2015 r. akcję „Wisła za Połowę". Akcja realizowana będzie przez członków deklarujących nieodpłatnie swoją pracę oraz wolontariuszy. Współorganizatorem akcji jest Urząd Miasta Wisła

 

Wiślańska Organizacja Turystyczna, na zakończenie letniego sezonu, chcąc podziękować wszystkim, którzy lubią odpoczywać w Wiśle, zachęca do uczestnictwa w akcji „Wisła za Połowę". W ramach promocyjnej akcji „Wisła za Połowę", która organizowana jest po raz siódmy, część obiektów noclegowych i innych podmiotów gospodarczych, aby zachęcić do wypoczynku w Wiśle, obniży swoje ceny o połowę. Lista obiektów uczestniczących w akcji, aktualizowana co dwa tygodnie, publikowana jest od 16 czerwca 2015 r. na stronach internetowych: www.wisla.pl oraz www.wot.wisla.pl.
Na stronach tych na bieżąco publikowane będą również inne informacje dotyczące akcji oraz imprez z nią związanych. Szczegółowe informacje dotyczące imprez, przyjeżdżający do Wisły otrzymają w miejscu zakwaterowania.

Centralny Punkt Informacyjny akcji „Wisła za Połowę" czynny będzie w dniach
26.09.2015 r. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz dnia 27.09.2015 r. w godzinach 10.00 -14.00 w Centrum Informacji Turystycznej, pl. Hoffa 3.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nie wywiązanie się ze zobowiązań dotyczących obniżki cen przez deklarujące udział w akcji podmioty gospodarcze - jednakże prosimy o informacje o takich zdarzeniach, co pomoże nam w uniknięciu podobnych sytuacji w przyszłości.

Organizator - Wiślańska Organizacja Turystyczna

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach