Aktywny wypoczynek

Paintball - ASR CENTRUM

Węgierska Górka

Ośrodek MADOHORA

Ślemień k/Żywca

zobacz więcej dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 4774590
  • W tym roku: 429476
  • W tym miesiącu: 27160
  • Dziś: 2353
  • Online: 146

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Ponad 100 najpiękniejszych kobiet w Krynicy-Zdroju!

 

Ponad 100 najpiękniejszych kobiet w Krynicy-Zdroju! Już w grudniu Miss Polski i Miss Supranational

 

6 grudnia 2015 roku podczas uroczystej gali po raz 26-ty zostanie przyznana najpiękniejszej Polce korona Miss Polski. Wielki finał po raz drugi odbędzie się w Krynicy-Zdroju.

Na widowiskowej scenie, która powstanie na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią najpiękniejsze Polki w wieku od 18 do 24 lat, które walczyć będą o koronę Miss Polski. Wśród nich jest ta, która reprezentować będzie Polskę na największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności na świecie - Miss World 2016.

Wybory Miss Polski poprzedzą wybory międzynarodowe Miss Supranational, które także odbędą się na krynickim lodowisku w dniu 4 grudnia. W konkursie ma wziąć udział ponad 80 kandydatek z całego świata, Polskę będzie reprezentować Ada Sztajerowska Miss Polski 2013.

Kandydatki z Polski mają już sukcesy w tym międzynarodowym konkursie piękności w ubiegłym roku kryniczanka Katarzyna Krzeszowska została 4-vice Miss a w 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła Monika Lewczuk. Ubiegłoroczny konkurs wygrała kandydatka z Indii - Asha Bhat

Miss Polski oraz Miss Supranational będą transmitowane na żywo na antenie telewizji Polsat. Miss Supranational to również świetna promocja Polski i Krynicy-Zdroju na świecie, finałową gale zobaczą widzowie z blisko 100 krajów świata.

KUP BILET MISS POLSKI 2015

KUP BILET MISS SUPRANATIONAL 2015

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach