Statystyka

  • Wszytkich: 5311943
  • W tym roku: 331041
  • W tym miesiącu: 1254
  • Dziś: 570
  • Online: 21

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Nocny Bieg Dwóch Szczytów

 

23 stycznia wszystkich miłośników gór i aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy do Wisły na Nocny Bieg Dwóch Szczytów i Zimę z radiem ZET.

 

Po raz trzeci u źródeł królowej polskich rzek, w Wiśle, odbędzie się Bieg Dwóch Szczytów. Po raz trzeci do pokonania będą dystanse odpowiadające największym szczytom - polskim Rysom i himalajskiemu Mount Everestowi, uczestnicy biegu wesprą tym samym Fundację na Rzecz Psów Pracujących.

Mało kto wie, że szkolenie psa ratownika to w sumie ok. 80 tys. zł. Fundacja na Rzecz Psów Pracujących opiekuje się nie tylko czworonogami pracującymi w GOPR, ale także psami przewodnikami, obronnymi, jak i asystentującymi. Psy co roku przechodzą specjalistyczne szkolenia, zdają egzaminy, potrzebują specjalistycznego sprzętu. Pieniądze pozyskane z cegiełki startowej wesprą finansowo fundację opiekującą się tymi niezwykłymi psiakami.

Biegom towarzyszyć będzie tzw. cegiełka startowa. Pieniądze trafią na konto Fundacji na Rzecz Psów Pracujących, a biegacze otrzymają m.in. pakiet startowy, ciepły posiłek, medal. Dzięki wsparciu sponsorów dołożymy wszelkich starań, by zwyciężcy kategorii sport otrzymali ciekawe i satysfakcjonujące biegaczy nagrody. Cały czas dopracowujemy program, staramy się, by był on atrakcyjny zarówno dla biegaczy jak i kibiców. Trzecia edycja zobowiązuje zapraszamy na Pl Hoffa w Wiśle już od godziny 14:00, czekać na was bedą ratownicze i nie tylko atrakcje, pokazy, prelekcje i wiele wiele niespodzianek.

Start biegu jak co roku w porze nocnej, od godz. 18:00. Zachęcamy Was do regularnego odwiedzania https://www.facebook.com/BiegDwochSzczytow/

Do zobaczenia w Wiśle!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach