Statystyka

  • Wszytkich: 5325528
  • W tym roku: 344626
  • W tym miesiącu: 14839
  • Dziś: 1297
  • Online: 13

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Puchar Tauronka

W niedzielę (31 stycznia) w ośrodku narciarskim Henryk-Ski, w centrum Krynicy-Zdroju, odbędzie się pierwszy w tym sezonie Puchar Tauronka. To już piąta edycja imprezy dla najmłodszych alpejczyków organizowanej przez Tauron Bachleda Ski.

 

Nad ustawieniem mini-giganta w czasie pierwszych zawodów w ośrodku Henryk-Ski będzie czuwał najlepszy w historii polski narciarz alpejski - Andrzej Bachelda-Curuś.

W Pucharze Tauronka mogą wziąć udział dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat.

Przed startem grupy chłopców oraz dziewczynek zostaną podzielone na cztery kategorie wiekowe: urodzeni w latach 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009 oraz 2010-2011.

6 najlepszych dziewczynek oraz chłopców z dwóch najstarszych kategorii wiekowych zmierzy się także w drugim przejeździe. Mali narciarze, którzy staną na podium, otrzymają piękne puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Impreza w Krynicy-Zdroju będzie nie tylko szansą do sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników, ale przede wszystkim świetną zabawą we wspaniałej, rodzinnej atmosferze.

Do startu można zarejestrować się na stronie internetowej http://www.tauronbachledaski.pl/form/pt oraz na miejscu w biurze zawodów, które czynne będzie od godziny 8:30 do 9:30.

Od godziny 9:30 do 10:00 będzie można obejrzeć trasę mini-giganta, a start imprezy zaplanowano na 10:00.

Pełny kalendarz imprez oraz więcej informacji o projekcie Tauron Bachleda Ski, znaleźć można na stronie internetowej

www.tauronbachledaski.pl oraz na facebook.com/TauronBachledaSki.

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach