Statystyka

  • Wszytkich: 5345549
  • W tym roku: 364647
  • W tym miesiącu: 3915
  • Dziś: 454
  • Online: 40

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


6. lutego 2016 - RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ

 

Miłośnicy prędkości na start! Już po raz 7. najszybsi narciarze i snowboardziści wezmą udział w kultowych zawodach Red Bull Zjazd na Krechę.

 

 

Rejestracja na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

Idea Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta - kto pierwszy na mecie, ten wygrywa. Jednak tego, na czym polega ten kultowy wyścig, tak naprawdę tłumaczyć nikomu nie trzeba. Już od wielu lat zawody cieszą się ogromną popularnością w świecie narciarskim i snowboardowym. Dowodem na to może być fakt, iż ubiegłoroczna edycja przyciągnęła blisko 800 zawodników z Polski i zagranicy oraz tysiące kibiców dopingujących swoich ulubieńców.

Tej zimy Red Bull Zjazd na Krechę zawita do 4 popularnych ośrodków narciarskich: na Podhalu, w Beskidzie Śląskim i w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwszy przystanek odbędzie się już 23. stycznia w Jurgowie, następnie cykl odwiedzi Zieleniec (30.01) i Szczyrk (06.02). Finałowa rywalizacja rozegra się w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej (13.02) gdzie, tradycyjnie już, zawody odbędą się w nocy.

Aby sięgnąć po zwycięstwo, potrzebna będzie nie tylko prędkość, ale również spryt, taktyka i hart ducha. Bez wątpienia zapowiada się niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, dynamicznej akcji i pozytywnej energii.

W Red Bull Zjazd na Krechę 2016 wystartować może każdy. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi.

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:
23. stycznia - Jurgów, stacja JurgówSki
30. stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka
6. lutego - Szczyrk, Juliany
13. lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa

Zapraszamy!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach