Statystyka

  • Wszytkich: 5318037
  • W tym roku: 337135
  • W tym miesiącu: 7348
  • Dziś: 157
  • Online: 21

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


8 Bieg po Nowe Życie - już w sobotę!

Już w najbliższy weekend w Wiśle odbędzie się 8. PZU Biegu po Nowe Życie. 19 marca w marszu nordic walking spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, oraz gwiazdami teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

 

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Małgorzatę Potocką, Jolantę Fraszyńską, Izabelę Zwierzyńską, Rafała Mroczka, Annę Gzyrę, Leszka Malinowskiego, Tomasza Iwana, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Odetę Moro, Olgę Kalicką, Rafał Zawierucha, Grzegorza Kotowicza, Artura Siódmniaka, Mariusza Kałamagę, Agnieszkę Rylik, Piotra Kupichę, Szymona Wydrę, Bartosza Obuchowicza, Piotra Gruszkę, Marka Plawgo, Jerzego Mielewskiego, Przemysława Iwańczyka i wielu, wielu innych. Jak zawsze w PZU Biegu po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Po raz ósmy spotykamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli" wspierających polską transplantację.

W miasteczku 8. PZU Biegu po Nowe Życie zostanie przygotowana strefa „Podziel się kilometrem". Na bieżniach, orbitrekach i rowerach treningowych będzie można wesprzeć cel charytatywny. Za każdy pokonany kilometr PZU przeznaczy 10 zł dla Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w specjalnej strefie zabaw. Zaangażowanie Grupy PZU w inicjatywy biegowe jest jednym z kluczowych środków promocji aktywnego trybu życia oraz profilaktyki zdrowotnej wśród wszystkich Polaków.

Od początku 2013 roku grupa PZU była strategicznym partnerem kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Najważniejsze z nich to PZU Maraton Warszawski, PZU Festiwal Biegowy w Krynicy, PZU Cracovia Maraton oraz DOZ Maraton Łódź z PZU. PZU jest także sponsorem Yareda Shegumo, srebrnego medalisty w biegu maratońskim Mistrzostw Europy w Zurychu oraz Iwony Lewandowskiej, wielokrotnej medalistki w biegach długodystansowych. W ramach aktywizacji społeczności lokalnych Grupa PZU stworzyła w kilkudziesięciu gminach w całej Polsce PZU Trasy Zdrowia - specjalnie zaprojektowane tereny zielone przeznaczone do ćwiczeń fizycznych pod okiem dedykowanych animatorów.

Więcej informacji znajdą Państwo na http://www.biegponowezycie.pl/

Zapraszamy serdecznie!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach