Statystyka

  • Wszytkich: 6040314
  • W tym roku: 491189
  • W tym miesiącu: 556
  • Dziś: 556
  • Online: 66

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Mistrzostwa Świata Drwali 2016

 

W dniach 08 - 11 września 2016 r odbędą się Mistrzostwa Świata Drwali w Wiśle.

 

 

 

Program dla zawodników: ZAWODNICY

Program dla kibiców: KIBICE

Organizację tak prestiżowej nie tylko dla drwali imprezy przyznał Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Leśnych (SPL), International Association Logging Championships (IALC). Od 2007 roku SPL jest członkiem tejże międzynarodowej organizacji.

Zarząd IALC w czasie wizji lokalnej zaakceptował Wisłę jako miejsce przyszłych Mistrzostw. Wisła, to popularny kurort górski, raj dla narciarzy i miłośników aktywnego wypoczynku. Miasto wyróżnia się od innych tym, iż położone jest w kilku dolinach, Wisła kusi doskonałą infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną, jest bogata w bazę gastronomiczną i hotelową na czele z wspaniale położonym hotelem Gołębiewski. Włodarze miasta informację o wyborze Wisły na organizację Mistrzostw przyjęli z zadowoleniem.

SPL powołał Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata, w skład którego oprócz członków SPL wchodzą przedstawiciele Lasów Państwowych, Burmistrza Miasta Wisły, Samorządowcy.

Mistrzostwa odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych (senior i junior) oraz 5 konkurencji, tj. ścinka drzew, wymiana piły łańcuchowej, przerzynka kombinowana (złożona), przerzynka na dokładność (precyzyjna), okrzesywania.

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY !!!!

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach