Statystyka

  • Wszytkich: 5347761
  • W tym roku: 366859
  • W tym miesiącu: 6127
  • Dziś: 192
  • Online: 19

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Ogólnopolski Zlot Caravaningu

 

Caravaning to forma spędzania czasu z przyczepą lub samochodem campingowym. Fani takiej rozrywki będą mieli swoja imprezę w naszym regionie.

 

Klub Motorowy Górników''Jarząbek'' z Jastrzębia - Zdroju oraz Polski Związek Motorowy Zapraszają na I rundę Caravaningowych Mistrzostw Polski i I rundę Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego PZM, w dniach 30.04 - 03.05.2016 na campingu w Ochabach.

Zorganizowane, klubowe ramy ruchu caravingowego to początek XX wieku w Anglii. To tam powstał pierwszy klub caravaningowy - „The Caravan Club". Do polski taka idea turystyki zawitała w latach pięćdziesiątych, a zorganizowanej formy nabrała w latach siedemdziesiątych. Od tego czasu turystyka carravingowa działa w strukturach Polskiego Związku Motorowego.

Dziś nie ma chyba miejsca wypoczynku na łonie natury, w którym nie dostrzeglibyśmy białych przyczep campingowych. Samych adeptów takiej turystyki jest coraz więcej. Nie dziwi więc fakt organizowania imprez dla sympatyków caravingu. Jedna z nich ma miejsce na ziemi cieszyńskiej. Klubowy camping w Ochabach k/Skoczowa będzie miejscem I rundy Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz I rundy Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego PZM.

Szczegołówe informacje i program dostępne są tutaj .

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach