Statystyka

  • Wszytkich: 5347687
  • W tym roku: 366785
  • W tym miesiącu: 6053
  • Dziś: 118
  • Online: 14

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich

 

Z dniem 4 września nastąpiły zmiany w rozkładzie jazdy pociagów Kolei Śląskich, które w znacznym stopniu dotyczą połączenia Wisły z Katowicami.

 

W związku z korektą rozkładu jazdy, która wchodzi w życie 4 września, Koleje Śląskie przypominają o zmianach i zastępczej komunikacji autobusowej na niektórych liniach. Z dużą ilością zmian muszą się liczyć pasażerowie linii S6 a więc połączenia między Katowicami a Wisłą.

Koleje Śląskie chciałyby zwrócić szczególną uwagę na to, że w autobusach zastępczych możliwość przewożenia wózków i rowerów jest bardzo ograniczona lub wręcz niemożliwa. Jest to szczególnie istotna uwaga dla pasażerów kursujących na linii S6 czyli Katowice - Wisła Głębce. W przypadku tej relacji zastępcza komunikacja autobusowa będzie bowiem obowiązywać przez cały okres nowego rozkładu jazdy na odcinku Goleszów-Wisła Głębce. Przyczyną tego stanu jest przebudowa mostu w Goleszowie prowadzona przez zarządcę infrastruktury.

Więcej informacji na temat zmian w komunikacie na stronie Kolei Śląskich: http://kolejeslaskie.com/zmiany-od-wrzesnia/

Rozkład jazdy Kolei Ślaskich od 4 września na trasie Wisła - Katowice

 

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach