Statystyka

  • Wszytkich: 5319755
  • W tym roku: 338853
  • W tym miesiącu: 9066
  • Dziś: 213
  • Online: 17

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Trzeci Rajd Turystyczno-Krajoznawczy Samochodem przez Beskidzką 5

Trzeci Rajd Turystyczno-Krajoznawczy "Samochodem przez Beskidzką 5" wystartuje w tym roku w Istebnej. Imprezę organizuje Automobilklub Cieszyński wraz z gminami Beskidzkiej 5. To będzie niezwykły przejazd przez ...    

Data: 30.06.2012

Miejsce: Gminy i Miasta Beskidzkiej 5: Istebna, Szcyrk, Wisła, Brenna, Ustroń

Godzina: 9:00

Organizator: Automobil Klub Cieszyński, Gminy i Miasta Beskidzkiej 5: Istebna, Szcyrk, Wisła, Brenna, Ustroń

Czas trwania: 1 dzień


Trzeci Rajd Turystyczno-Krajoznawczy "Samochodem przez Beskidzką 5" wystartuje w tym roku w Istebnej. Imprezę organizuje Automobilklub Cieszyński wraz z gminami Beskidzkiej 5. To będzie niezwykły przejazd przez beskidzkie kurorty: Ustroń, Wisłę, Istebną, Brenną i Szczyrk.

30 czerwca 2012 r. (sobota) zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi oraz każdego, kto ma prawo jazdy i ochotę odbyć turystyczno-krajoznawczą przejażdżkę do uczestnictwa w imprezie „Samochodem przez Beskidzką 5". Udział w niej to świetna okazja, aby nie tylko wygrać puchar, ale przede wszystkim poznać niezwykłe atrakcje i miejsca Beskidzkiej 5 w ciągu jednego dnia! Co ważne, nie jest to typowy rajd samochodowy, gdyż ten ma charakter turystyczno-krajoznawczy, a prędkość dopuszczalna na trasie nie może przekroczyć 35 km/h na obszarze niezabudowanym, a 20 km/h na obszarze zabudowanym.
W imprezie może wziąć udział cała rodzina, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko szybko wysłać formularz i wybrać się na rodzinną przejażdżkę w trasę „Samochodem przez Beskidzką 5". Liczba załóg jest ograniczona!
Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 w Istebnej na parkingu Kompleksu Zagroń (Zaolzie 1588). Uczestnicy będą mieli do pokonania ok 90 km po najciekawszych miejscach gmin Beskidzkiej 5: Istebnej, Szczyrku, Wisły, Brennej i Ustronia. Meta znajdować się będzie na ustrońskim rynku, gdzie zostaną rozdane nagrody. Dużą atrakcją będą konkurencje sprawnościowe, rozgrywane w kilku punktach na trasie Rajdu, które Uczestnicy poznają dopiero w dniu Rajdu, otrzymując książki drogowe! Nie lada sprawdzianem dla zawodników będą także pytania z wiedzy o regionie i atrakcjach turystycznych oraz zadania niespodzianki.
Organizatorami imprezy są gminy Beskidzkiej 5 oraz Automobilklub Cieszyński. Szczegóły dotyczące Rajdu można znaleźć na stronach www.beskidzka5.pl (w zakładce Samochodem przez Beskidzką 5) lub www.ak-cieszynski.ox.pl. Zapisów można dokonywać drogą elektroniczną: rajd@beskidzka5.pl, bądź poprzez wysłanie faksu na nr 33 852 02 39.

Meta znajdować się będzie na ustrońskim rynku. Organizatorzy przewidują, że ekipy zjadą do Ustronia około godziny 16-17. Tutaj też o godzinie 16.00 wystąpi zespół „Dzień Dobry".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie oraz do kibicowania!

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach