Statystyka

  • Wszytkich: 5318030
  • W tym roku: 337128
  • W tym miesiącu: 7341
  • Dziś: 150
  • Online: 21

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


FIS GRAND PRIX 2012 w skokach narciarskich

Miejsce: Skocznia im. A. Małysza w Wiśle Malince Organizator: PZN, FIS, UM WISŁA Czas trwania: 3 dni Już po raz trzeci do Wisły zawitają najlepsi skoczkowie narciarsy świata, którzy 20 i 21 lipca rywalizować będą na Skoczni im. A. Małysza w Wiśle Malince w ramach FIS GRAND PRIX 2012.

Miejsce: Skocznia im. A. Małysza w Wiśle Malince

Organizator: PZN, FIS, UM WISŁA

Czas trwania: 3 dni

Już po raz trzeci do Wisły zawitają najlepsi skoczkowie narciarsy świata, którzy 20 i 21 lipca rywalizować będą na Skoczni im. A. Małysza w Wiśle Malince w ramach FIS GRAND PRIX 2012.Emocje czekać będą na kibiców już w czwartek - 19 lipca, podczas kwalifikacji. O godz. 15:00 rozpoczną się dwie oficjalne serie treningowe a o godz. 17:30 ruszy konkurs kwalifikacyjny. Wielką gratką dla kibiców będzie również uroczystość rozdania numerów startowych najlepszym zawodnikom z kwalifikacji, która odbędzie się w wiślańskim Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny o godz. 18:30. 20 lipca odbędzie się konkurs drużynowy a 21 lipca rozegrany zostanie konkurs indywidualny.

Program FIS Grand Prix 2012 w Wiśle:
19 lipca - czwartek
15:00 - 2 serie treningowe
17:30 - kwalifikacje
18:30 - ceremonia wręczenia numerów w Amfiteatrze - występ zespołu OFF-C
20 lipca - piątek
19:00 - seria próbna
20:30 - I seria konkursowa
21:30 - seria finałowa
21 lipca - sobota
16:00 - seria próbna
17:00 - I seria
18:15 - seria finałowa

Bilety są do kupienia w Internecie - www.kupbilet.pl (do 9 lipca) a od 14 czerwca można je również kupić w sklepie "Wiślaczek" w centrum Wisły a w dniu zawodów także przy skoczni w Malince.

Ceny biletów:
10 zł - kwalifikacje
25 zł - miejsca stojące
40 zł - miejsca siedzące w sektorach A1 i A4
60 zł - miejsca siedzące w sektorach A5 i A6
Osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami oraz dzieci do lat 5 - wstęp bezpłatny

Wśród kibiców, którzy kupią bilety na jeden z konkursów (piątkowy lub sobotni) zostanie rozlosowana nagroda - 4-dniowy pobyt dla dwóch osób w Planicy podczas finału Pucharu Świata w skokach narciarskich w marcu 2013 roku.

Zapraszamy!!!

Poniżej znajdują się komunikaty zapowiadające imprezy towarzyszące zawodom FIS Grand Prix 2012 w Wiśle oraz informacje dla przedstawicieli mediów.

Podczas imprezy FIS Grand Prix 2012 w skokach narciarskich w Wiśle zawody na skoczni im. Adama Małysza obejrzeć może po sześć tysięcy kibiców każdego dnia. Na zmotoryzowanych widzów czekać będą parkingi wokół obiektu, jednak organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjny sposób dojazdu dla kibiców - przejazd ciuchcią z centrum Wisły. Każdy z kibiców za okazaniem biletu może bezpłatnie dostać się pod skocznię i wrócić z niej po zawodach korzystając z Bajecznej Ciuchci na kołach, która od czwartku do soboty będzie kursować między centrum Wisły a skocznią w Malince. Jak wyliczył dyrektor FIS Grand Prix Andrzej Wąsowicz (ciuchcia to jego autorski pomysł), przejazd potrwa około 9,5 minuty. Bajeczna Ciuchcia odjeżdżać będzie z centrum miasta, tuż obok placu Hoffa. W miarę wolnych miejsc zabierze też kibiców podążających na skocznię wzdłuż głównej drogi. Zatrzyma się nie tylko na przystankach Wisła Oaza i Wisła Jonidło, ale też wzdłuż całej trasy pod skocznię, wystarczy tylko pomachać biletami w stronę nadjeżdżającego pojazdu. Przejazd zakończy się na terenie skoczni, dzięki czemu kibice bezpiecznie będą mogli przedostać się na zawody nie blokując drogi wojewódzkiej. Ciuchcie kursować będą wahadłowo zarówno przed jak i po zawodach. W każdej z nich zmieści się 25 osób. Zapraszamy gorąco do skorzystania z tej opcji dojazdu na skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince!

Inne portale:
Noclegi na Jurze Noclegi na Suwalszczyźnie Noclegi nad morzem Noclegi w Tatrach